Осташевський Олексій

Осташевський Олексій

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Хмельницький

Осташевський Олексій

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Хмельницький
Верифікований профіль
Silver partner
Сертифікат
АФНУ
10
Років досвіду
84
Верифіковані рекомендації
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
115
Ексклюзивних об'єктів
56
Рекламна активність
1530
Останній візит на сайт
вчора
Сертифікований рієлтор. Член Асоціації фахівців з нерухомості України.
Займаюсь нерухомістю з 2016 року.

Працюю по ексклюзивним договорам! Пропоную тільки реальні обєкти!!!

- Продаж квартир як в новобудовах так і по вторинному ринку (орендою житла не займаюсь!!!)
- Продаж/оренда приміщень комерційного напрямку
- Продаж будинків та земельних ділянок

Маю великий вибір нерухомості, при купівлі якої клієнтам не потрібно сплачувати комісійних винагород.
Тільки реальні обєкти нерухомості з реальними цінами, описом та фотографіями.

Повний супровід клієнта: від звернення до мене - до завершення угоди.

Оренда комерційної нерухомості (10)

  • 12 000 грн/міс
    583 грн/м²

    Кам'янецька-Подільська

    багатофункціональне приміщення
    20.6 м²
    1990 рік побудови
    сьогодні
    Здам в оренду приміщення. Центр, в підземці (перехрестя вулиць Кам'янецької і Подільської) Площа: 20 кв.м. Вартість: 12000грн + комуналка (орієнтовно 2000грн) Оплата: 1й, останній місяць + комісійні. Окремий вхід, цілодобовий доступ. Окремий вхід. Світло. Вода і каналізація колись були - їх давно заглушили. При потребі орендар за свій рахунок може підключити. Без меблів. Звільняється 30 травня.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 2 500 грн/міс
    184 грн/м²

    Героїв Майдану вул. (Театральна), 10

    багатофункціональне приміщення
    13.6 м²
    1980 рік побудови
    сьогодні
    Здам в оренду приміщення. Центр, вул.Героїв Майдану (Театральна) 10. (Поруч з податковою) 2-й поверх. Цілодобовий доступ. Площа: 13,6 кв.м. Вартість: 2500грн/місяць + світло по лічильнику Оплата: 1й і останній місяць + разово комісійні агентства Санвузол на поверсі. Без опалення. Вільне. Показ по попередній домовленості. Ключі на руках
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 100 $/міс
    5 $/м²

    Подільська вул., 58

    багатофункціональне приміщення
    21.1 м²
    2015 рік побудови
    сьогодні
    Здам в оренду приміщення. Центр, вул.Подільська 58. 4-й поверх. Площа: 21,1 кв.м. Вартість: 100$/місяць + комунальні платежі Санвузол на поверсі. Вода заведена в приміщення. Базовий ремонт за рахунок орендаря в рахунок оренди. Показ по попередній домовленості. Ключі на руках.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 3 500 грн/міс
    206 грн/м²

    Героїв Майдану вул. (Театральна), 10

    багатофункціональне приміщення
    17 м²
    1980 рік побудови
    сьогодні
    Здам в оренду приміщення. Центр, вул.Героїв Майдану (Театральна) 10. (Поруч з податковою) 1-й поверх. Цілодобовий доступ. Площа: 17 кв.м. Вартість: 3500грн/місяць + світло по лічильнику Санвузол на поверсі. Без опалення. Без меблів. Вільне з 15 лютого. Показ по попередній домовленості.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 5 000 грн/міс
    166 грн/м²

    Героїв Майдану вул. (Театральна), 10

    багатофункціональне приміщення
    30.1 м²
    1980 рік побудови
    сьогодні
    Здам в оренду приміщення. Центр, вул.Героїв Майдану (Театральна) 10. (Поруч з податковою) 2-й поверх. Цілодобовий доступ. Площа: 30,1 кв.м. Вартість: 5000грн/місяць + світло по лічильнику Санвузол на поверсі. Світло 24/7. Без опалення. Меблі є частково. Вільне. Показ по попередній домовленості.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 5 000 грн/міс
    139 грн/м²

    Героїв Майдану вул. (Театральна), 10

    багатофункціональне приміщення
    36 м²
    1980 рік побудови
    сьогодні
    Здам в оренду приміщення. Центр, вул.Героїв Майдану (Театральна) 10. (Поруч з податковою) 2-й поверх. Цілодобовий доступ. Площа: 36 кв.м. Вартість: 5000грн/місяць + світло по лічильнику Санвузол на поверсі. Світло 24/7. Без опалення. Без меблів. Вільне. Показ по попередній домовленості.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 24 000 грн/міс
    385 грн/м²

    Проскурівська вул., 45

    багатофункціональне приміщення
    62 м²
    2010 рік побудови
    сьогодні
    Здам в оренду комерційне приміщення в Центрі на першому поверсі, вул. Проскурівська 45. Площа: 62,4 кв.м. Вартість: 24000 грн + комунальні платежі. Приміщення майже фасадне з великими вікнами, світле, стеля h= 3.20 і 2.75. Комунікації – світло 380V, санвузол в приміщенні (на все лічильники), опалення – дахова котельня, пожежна сигналізація. Здається в стані який на фото. Стан ремонту: підлога плитка - ламінат, опалення (стоять радіатори), дерев’яні з скло пакетами панорамні вікна, стіни пофарбовані, стела Armstrong. Великий пішохідний трафік. По сусідству магазини одягу, кафе, магазин музичних інструментів. Приміщення підійде під різний вид діяльності. Показ за попередньою домовленістю.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 21 400 грн/міс
    200 грн/м²

    Молодіжна вул., 2/1Д

    багатофункціональне приміщення
    107 м²
    2016 рік побудови
    сьогодні
    Здам приміщення вільного призначення в новобудові. Хмельницький, вул. Молодіжна 2/1д (Південно-західний район) Площа: 107 кв.м. Вартість: 200 грн/м2+ комунальні платежі. Напівпідвальне приміщення, є одне вікно. Складається з трьох приміщень та холу. Окремий вхід, є вода/каналізація у приміщенні. Світло 10 кВт. Базовий ремонт під орендаря робить власник, або орендар під себе в рахунок оренди. Показ за попередньою домовленістю.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 90 000 грн/міс
    450 грн/м²

    Свободи вул., 22

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    2010 рік побудови
    сьогодні
    Здам в оренду комерційне приміщення. Центр, Свободи 22. Площа: 200 кв.м. Поверх: 1/10 Вастість: 90 000грн/міс (450грн/кв.м.)+ комунальні Фасадне приміщення, окремий вхід. Зоноване на 4 приміщення. Є два санвузли, підсобні приміщення та панорамні лоджії. Можливість розміщення зовнішньої реклами. Опалення - дахова котельня, лічильники на світло, холодну та гарячу воду. Стеля підвісна, підлога - плитка. Стіни пофарбовані. Є виводи для встановлення спліт-системи, та встановлені додаткові кондиціонери. Поруч стоянка для авто. Доступ цілодобовий. Великий пішохідний та автомобільний трафік. Звільняється з 1 березня. Показ за попередньою домовленістю.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 12 000 грн/міс
    252 грн/м²

    Грушевського вул., 57

    багатофункціональне приміщення
    48 м²
    2005 рік побудови
    сьогодні
    Оренда приміщення Центр, вул.Грушевського, 57 Поверх: 2/3 Площа: 47,7 м2. Вартість: 12000грн + комунальні. Здається з обладнанням. Три перукарських крісла, крісло для миття волосся, два робочих місця для манікюру, крісло для педікюру, вбудовані шафи, дивани. Опалення електричне, є кондиціонер. В приміщенні обладнана тепла підлога. Приміщення фасадне, великий трафік людей та транспорту. Підлога плитка, стеля підвісна, стіни пофарбовані. Світло до 7 кВт. Бьюті салон вітається, але можна розглядати під любий різновид діяльності. На світло два лічильника, окремий на опалення (на керамічні радіатори). В приміщенні дві "мокрих" точки. Туалет на першому поверсі. Показ по домовленості.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.